تور مجازی گوگل برای هتل‌ها و مراکز اقامتی

تور مجازی گوگل چیست؟
امروزه بیشتر افراد با محصولی از گوگل به‌ نام نمای خیابانی گوگل (Google Street View) آشنا هستند. این قابلیت که به افراد اجازه می‌دهد در هر نقطه از خیابان بایستند و نمای 360 درجه‌ای را از آن نقطه مشاهده کنند. نمای خیابانی گوگل این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید مکانی را که به دنبال آن هستید به صورت مجازی مشاهده کنید.
در ساده‌ترین حالت ممکن پروژه نمای درونی گوگل همان نمای خیابانیست، تنها با این تفاوت که به کاربران اجازه گشت و گذار به داخل هتل‌ها را می‌دهد. با استفاده از نمای درونی گوگل شما مشتریان خود را از طریق صفحه سرچ گوگل و نقشه گوگل به داخل فضای هتل خود دعوت می‌کنید.
برای مشاهده نمونه کار: www.panotour.org
تمایز در صفحه نتایج گوگل
تور مجازی گوگل درون باکس اطلاعاتی مشاغل گوگل قرار می‌گیرد. حتی اگر شما اصطلاح “باکس اطلاعاتی مشاغل گوگل” را نشنیده باشید حتما هنگام جستجوی یک هتل به آن برخورد کرده‌اید. گوگل در ماه مه ۲۰۱۲ یک باکس اطلاعاتی را در سمت راست نتایج جستجوی خود برای نشان دادن اطلاعات هتل‌های سرتاسر جهان به کاربران اضافه کرد. زمانی که شما یک هتل را با اسم آن در گوگل جستجو می‌کنید به شما باکسی نمایش داده می‌شود که شامل اطلاعات تماس، عکس‌ها، نقطه دقیق روی نقشه و همچنین با انجام پروژه تور مجازی گوگل امکان نمایش محیط درون هتل بصورت 360 درجه‌ای را به این باکس اطلاعاتی اضافه می‌کند.

 

گشت و گذاری در نقشه گوگل

به طور معمول امروزه تمامی افراد برای پیدا کردن مشاغل مورد نیاز خود مرتبا به نقشه گوگل مراجعه می‌کنند. افراد در نقشه گوگل مرتبا کلیدواژه‌هایی مانندهتل نزدیک من” و یا رستوران نزدیک من را برای پیدا کردن نزدیک‌ترین هتل و یا رستوران جستجو می‌کنند. با اجرای تور مجازی گوگل و قرار دادن آن در کنار پوینت هتل شما در نقشه گوگل شما به مشتریان در مورد کیفیت خدمات ارایه شده اطمینان خواهید داد.

برخی دیگر از مزایای تور مجازی گوگل:

  • بهتر دیده شدن در محبوب‌ترین موتور جستجوی جهان
  • بهبود وضعیت seo  شما در موتور جستجوی هتل
  • نمایش باکس اطلاعاتی هتل در سرتاسر جهان
  • امکان اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی
  • سازگاری با تمامی دستگاه‌های هوشمند، موبایل، تبلت و غیره
  • بدون هزینه ماهانه و آبونمان
  • امکان قرار گیری بر روی سایت هتل
  • افزایش بازدید از وبسایت هتل

نکته آخر اینکه تنها عکاسان مورد تایید گوگل می‌توانند پروژه تور مجازی گوگل شما را انجام دهند و این بدان معناست که کیفیت توسط گوگل تأیید شده است.

برای مشاهده نمونه کارها و همچنین اطلاعات بیشتر می‌توانید از طرق زیر با ما در تماس باشید:

تلفن: 02166041391

موبایل: 09128543393

وبسایت: www.panotour.org

                       گروه پانو تور               

   مجری رسمی تور مجازی گوگل در سرتاسر ایران

 

 

درباره نویسنده
اصغرژیان دربندی کارشناس ومتخصص امورهتلداری بابیش از50 سال سابقه در صنعت هتلداری/اولین نویسنده کتابهای هتلداری تاریخ انتشاراولین کتاب سال 1349تنهامنبع ومرجع امورهتلداری٬نویسنده 6جلدکتاب درامورهتلداری بیش از2000 صفحه مقاله درارتباط باصنعت هتلداری وکترینگ درنشریات کشوروتنهامتخصص در ایران برای اصلاح تخصصی پلان هتل متل ورستوران بیشترین وبزرگترین هتل های خصوصی ودولتی توسط اینجانب اصلاح پلان یاراه اندازی شده است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *