خبرفوری حضور اصغر ژیان دربندی دردانشگاه مازیار

برای دیدن اصل خبر و تصاویر به لینک http://mazyaran.blogfa.com/ مراجعه کنید خبر فوری: حضور اصغر ژیان دربندی در دانشگاه مازیارمطلع شدیم آقای اصغر ژیان دربندی، پژوهشگر و صاحبنظر برتر در امور هتلداری، در هفته جاری به مازندران سفر می کند. بنابراین از مسئول پیگيری امور ایشان در مازندران خواستیم تا جلسه ای با حضور آقای دربندی در دانشگاه برگزار شود. خوشبختانه موافقت اولیه ایشان را به دست آورده ایم و طبق قرار، ایشان در روز چهارشنبه همین هفته، مورخ ۶ مهر ۱۳۹۰ به دانشگاه مازیار خواهند آمد. با توجه به محدودیت زمانی آقای دربندی، جلسه سخنرانی کوتاهی برای ایشان در ساعت ۱۲ ظهر پیش بینی کرده ایم که امیدواریم همه دانشجویان گروه، به ویژه دانشجویان رشته مدیریت هتلداری در این جلسه حضور یابند. رسانه شمائید؛ لطفاً اطلاع رسانی کنید.

 

اظهار نظرنویسنده: از دانشجویان هتلداری دوشنبه ۴ مهر۱۳۹۰ ساعت: ۱۹:۲۸آیا بهتر نبود زوتر این خبر عالی را زودتراطلاع می داید تا بتوانند بسیاری از علاقمندان در این جلسه شرکت کنند حوشا بحال آنهای که می توانند در این جلسه که سلطان هتلداری ایران هستند شرکت کنند حبری که حیلی دیر داده اید تعدادی از دانشجویان مدیریت هتلداری تهران هستیم پاسخ :یقیناً اگر خود ما هم زودتر می دانستیم، همین کار را می کردیم. به محض فهمیدن و هماهنگ کردن، اطلاع رسانی شد. و الا ضرورتی نداشت که خبر فوری اعلام شود. اکنون هم شما دو روز فرصت دارید برای حضور در این مراسم. از تهران تا نور تنها چهار ساعت فاصله است و کلاسهای این هفته دانشگاه علامه هم که تشکیل نشده است؛ بنابراین چنانچه واقعاً علاقمند به حضور در این مراسم باشید، نباید مشکل جدی ای وجود داشته باشد. اگرچه با توجه به ناگهانی و تصادفی شدن این رویداد خوش یمن، قرار است جلسه و دیدار کوتاه باشد، اما درهای دانشگاه و گروه بر روی همگان باز است و هر علاقمندی می تواند در این مراسم حضور یابد. پیروز و سربلند باشید اظهار نظرنجف تبار شنبه ۹ مهر۱۳۹۰ ساعت: ۱۱:۴۰ درودممنون استاد،همه چیزخوب وعالی بودهرچند وقت کم بودوخیلی ازسوال های ماموند.اماامیدوارم بازهم پدرهتلداری ایران روتودانشگاه مازیارببینم.بازم مرسی وخسته نباشید  پاسخ :درود از زحمات بچه های هتلداری هم در برگزاری این برنامه سپاسگزارم. همانگونه که نوشته ام، قول مساعد داده اند که دوباره در خدمت شان باشیم. من هم امیدوارم.

               دانشگاه مازيار

درباره نویسنده
اصغر ژیان دربندی کارشناس و متخصص امور هتلداری با 50 سال سابقه درصنعت هتلداری / مولف کتابهای تکنیک هتلداری٬اصول هتلداری.دانش هتلداری تنها منابع هتلداری٬بیش از 2000 صفحه مقاله درارتباط باصنعت هتلداری وکترینگ درنشریات کشور و ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *